Aymet Yazılım Sektörel Çözümler – Teknik Servis- Fatura Tasarımı

Teknik servis, yazılım satan şirketler için çok önemli bir hizmet niteliği taşımaktadır. Satışı gerçekleştirilen yazlım ile birlikte müşterilerin bu yazılım ile alakalı sorular ve sorunlarının çözüm bulması hususunda ki sorumluluğu üstlenen teknik servisin en önemli önceliği müşterinin problemlerine olabildiğince hızlı bir şekilde çözüm bulmak ve üretmektir. Bu konu Aymet Yazılım Çözümleri olarak en iddialı olduğumuz konulardan bir tanesidir. Muhasebe programı gibi kullanmak için biraz ön bilgi gerektiren programlarda bu hizmeti sağlamak önemli bir husustur. Yine ek bir kampanya olarak Aymet KOBİ, Aymet Ticari Muhasebe ya da Aymet Genel Muhasebe gibi herhangi bir muhasebe programı paketimizden satın aldığınızda eğitmenleriz tarafından öğretilmek üzere azami 2 saatlik periyotlar halinde toplamda 4 saatlik ücretsiz Aymet Yazılım muhasebe programı eğitimi kredisi verilmektedir. Bu hakkınızı ister uzaktan destek ile ister eğitmenlerimizin şirketinize ziyareti ile kullanabilirsiniz. Aymet Yazılım olarak tanınan bu öncelik ile birlikte program hakkında detaylı bir bilgi edinmiş olursunuz. Ayrıca youtube üzerinden yüklemiş olduğumuz videolar ile de istediğiniz zaman youtube kanalımızı ziyaret ederek eğitim videolarımız izleyebilirsiniz.

Aymet Yazılım Çözümleri olarak satışını gerçekleştirdiğimiz muhasebe programının ücretsiz olarak fatura, irsaliye vb. tasarımlarını yapmaktayız. Teknik destek almak için teknik servisimizi arayan tüm müşterilerimizin, muhasebe programlarımız hakkındaki sorularını herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz olarak yanıtlamaktayız. Ayrıca satışını gerçekleştirdiğimiz muhasebe programının lisansının yıllık vb. herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Bu ve bunun gibi hizmetler ile müşteri memnuniyeti kazanmayı hedefliyor ve bunun için çalışıyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere muhasebe programlarımızdan herhangi birini satın aldığınız zaman fatura vb. tasarımlarınız ücretsiz olarak yapılmaktadır. Fatura tasarımı, tasarım yapılacak firmanın mevcut faturasının bir örneği üzerinde çalışılarak gerçekleştirilir. Mevcut fatura örneğinize göre ayarlanan fatura tasarımı müşterinin arzusuna göre ister uzaktan bağlantı ile ister yerinde servis ile gerçekleştirilir. Fatura tasarımları, faturanın özellikleri ve teknik servisteki yoğunluktan kaynaklanan aksamalar haricinde ortalama 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ayrıca ilerde, yapmış olduğumuz bu tasarımın üzerinde bazı değişiklikler istediğinizde bu talebiniz için herhangi bir ücret istemeden talebinizi gerçekleştiriyoruz.

https://www.aymet.com.tr/haberigoster.aspx?p=146