Apple’dan IOS 8.3 Beta Sürümü

apple-ios-8-3Apple, geleneğini bozmayarak bir IOS sürümünün daha beta’sını yayımlayarak kullanıcıların beğenisine sundu.

Apple’ın bir gelenek haline dönüştürdüğü bu yöntem ile Apple hem yeni IOS sürümünü test etmiş oluyor hem de kullanıcılardan aldığı geri dönüşlerle iyileştirmeler yaparak daha çok kişiyi mutlu etmeyi hedefliyor. Apple’ın IOS 8.1.3 sürümünü kullanıma sunmasının üzerinden henüz kısa bir süre geçmesine karşın yeni sürüm olan IOS 8.3 Beta ’yı kullanıcıların beğenisine sunan Apple IOS 8.2’yi atlayarak bizleri şaşırtmayı başardı.

Aymet Yazılım Ve Muhasebe

(ntv)  IOS 8.1 ile tüm dünyada büyük ses getiren Apple Pay özelliğini cihazlara kazandıran Apple, IOS 8.3 sürümü ile rotasını farklı bir yöne çevirerek CarPlay özelliğine odaklanmış gibi görünüyor.

CES 2015’te de bizlere gelişini hissettiren CarPlay özelliği artık CarPlay destekli otomobillerle iPhone arasında çok daha kolay kullanım olanağı sunacak. Tüm bunların yanında göze çarpan temel özellikler arasında yer alan yeni emoji seçme ekranı ve iCloud Fotoğraf Arşivi’nin tam sürüme yükseltilmesi kullanıcılar tarafından beğeni ile karşılandı.