Muhasebe Programlarında Hız

Muhasebe programları çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Bunları iki ana grupta toplayacak olursak, bunlar ön muhasebe programı ve genel muhasebe programı olarak sınıflandırılabilir. Muhasebe programlarından beklenen özelliklerden ilki muhasebe programının hızlı olmasıdır. Çünkü defterli muhasebeden muhasebe programına geçişin ana sebeplerinden biri de budur.

Eğer muhasebe programı hızlı değilse, muhasebe programının kullanılması işi hızlandırmak yerine yavaşlatmış olur. Aymet Muhasebe programı müşterilerine ihtiyaç duydukları bu hızı sağlamaktadır. Buna bir örnek verecek olursak, sektörde çok sayıda program satmış, ismi meşhur olmuş lider muhasebe programlarından birisi ile iki dakikada (120 saniye) ancak alınabilen 500 sayfalık bir rapor Aymet Ticari Muhasebe programı ile sadece 18 saniyede alınabilmektedir. Muhasebeci ve işletmeciler Aymet muhasebe programlarının hızlı olması dışında kullanışlı, ekonomik ve güvenli olması gibi bir çok sebepten tercih etmektedirler.

Aymet Yazılım’ın muhasebe programlarını; ön muhasebe programı ve genel muhasebe programı olarak gruplandırabiliriz. Aymet Kobi Programı ve Aymet Ticari Muhasebe programı Aymet Yazılım’ ın ön muhasebe programları arasındadır. Aymet Genel Muhasebe programı ise Aymet Yazılım’ ın genel muhasebe programlarındandır. Aymet Yazılım gün geçtikçe piyasaya çeşitli muhasebe programları ve sektörel programlar sunan ve ürün kalitesi, hızı ve esnekliği ile ön plana çıkan yeni ürünler çıkarmaktadır.