Aymet Yazılım Sektörel Çözümler – Gıda – Online Sipariş Alımı

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ve kullanıcıların internet aracılığıyla birçok işlemini kolayca yapabilmesi ticari sektörü önemli bir biçimde etkilemiştir. Birçok ticari işletme e-ticaret olarak adlandırdığımız web sitelerinde kendilerine ait ürünlerini satmakta ve bu pazarda büyük ölçekte kazanç sağlamaktadır. Firmalar web sitelerinde ürünlerini görsel olarak sergilemekte ve sipariş alarak satışlarını yapmaktadırlar. İşletmeler bu işlemlerini takip edebilmek için web sitelerinde sipariş sistemi özelliğini bulundurmak zorundadırlar. Müşteri tarafından verilen siparişler eksiksiz ve hızlı bir biçimde firmaya iletilmeli ve işleme alınmalıdır.

Aymet yazılımları e-ticaret alanında da müşterilerine özel ve entegreli paketler sunmaktadır. Aymet E-Ticaret ve Aymet E-Ticaret Entegre paketleri ile firmalar web sitelerinden almış olduğu siparişleri on-line olarak takip ederek gönderim ve satış işlemlerini daha programlı bir şekilde takip edebilmektedirler.

On-line sipariş alımı ile ilgili Aymet E-Ticaret Entegre paketi kullanıcısına büyük avantaj sağlamaktadır. Aymet Ticari Muhasebe veya Aymet Genel Muhasebe program paketleri ile bağlantısı sağlanmış firmaya ait web sitesi, ön muhasebe yetkilisinin kolayca siparişlerini takip etmesini ve muhasebeleştirme alanında işlemlerini hızlandırmasını sağlayacaktır.

Aymet E-Ticaret Entegre paketinde müşteri Aymet Yazılımlarının firmaya özel tasarlamış olduğu web sitesinden beğendiği ürünü veya ürünleri hepimizin tanıdık olduğu bir ibare ile Sepet e ekler. Sepet aşamasından sonra sipariş onayı verilmek üzere ilgili sayfaya yönlendirme otomatik olarak sağlanır. Müşteri sipariş işlemini onayladıktan sonra Aymet Ticari Muhasebe veya Aymet Genel Muhasebe programı web sayfası ile anlık olarak iletişime geçerek bu sipariş ile ilgili müşteri kaydını yoksa açacak ve sipariş bilgilerini otomatik olarak sipariş listesine kaydedecektir. Yetkili ön muhasebe personeli gelen siparişleri hazırlayıp gelen bilgiler dahilinde müşteriye ürünü gönderime geçebilmekte ve yine bu bilgiler dahilinde faturalayabilecektir.

Aymet Yazılım Çözümlerinin teknolojisinde barındırdığı özellikler bu kadarıyla kalmamaktadır. Firmanın talebi doğrultusunda siparişi alınan müşteriye kargo bilgisi, sipariş durumu, açık hesap borç bilgisi vb… birçok alanda bilgi akışı gerek e-posta gerek sms gibi metotlarla sağlanabilmektedir.

Aymet Yazılım Çözümleri bahsettiğimiz bu hizmetlerini uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine 15 yılı aşkın süredir sunmaktadır. Mevcut birçok Aymet ön muhasebe programı kullanıcısı program versiyonlarını yükselterek Aymet E-Ticaret Entegre paketlerini tercih etmeye ve E-Ticaret alanında kazanç sağlamaya programlı bir şekilde devam etmektedir.